Hírek, aktualitások

Könyvbemutató – Dr. Kövér József: Második részem

„Második részét” mutatta meg

Kövér József fogorvos, szobrász, költő Második részem című verseskötetét mutatta be a községi könyvtárban

Magával ragadó, egyedi stílusú beszélgetésben volt része mindazoknak, akik kíváncsiak voltak dr. Kövér József fogorvos, egyetemi oktató, szobrászművész második verseskötetének bemutatójára. Az író olvasó találkozónak április 9-én délután a községi könyvtár adott otthont. Varga Józsefné könyvtárvezető köszöntötte a megjelenteket, majd az alkotó beszélt nemrégiben megjelent második verseskötetéről. Kövér József megosztotta gondolatait azokról az élethelyzetekről, melyek hatására megszülettek a kötet versei, megfogalmazta társadalombírálatát, életérzéseit, valamint beszélt az egy évvel ezelőtt elhunyt debreceni költő, író, irodalomtörténész Borbély Szilárdhoz fűződő kapcsolatáról is. A könyvbemutató végén Kövér József dedikálta kötetét az érdeklődőknek.
KGYZE.

You must be logged in to post a comment.

cheap ray ban sunglasses outlet
cheap oakley outlet sale
cheap Ray Ban sunglasses online
cheap Ray Ban sunglasses outlet uk